17:26 20.08.2013

У День Незалежності на вершині Еклізі-Бурун піднімуть прапори України і Криму

1 хв читати

24 серпня в рамках святкування 22-ї річниці незалежності України Республіканський комітет Криму з охорони культурної спадщини урочисто підніме державний прапор і прапор Автономної Республіки Крим на високогірному об'єкті культурної спадщини в Криму, західній вершині плато Чатир-Даг - Еклізі-Бурун , висота якої становить 1527 м над рівнем моря.

Як повідомляє у вівторок прес-служба відомства з посиланням на першого заступника голови Рескомітету Наталію Гриненко, ця акція має патріотичний і просвітницький характер. "Саме День Незалежності України поряд із річницею ухвалення Конституції виховують національну самосвідомість громадян нашої держави", - зазначила вона.

За словами Н.Гриненко, підвідомчі установи Рескомітету проведуть тематичні заходи, присвячені історичним подіям, які мають відношення до річниці незалежності України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посли G7 вітають закон про створення двох Спеціалізованих адмінсудів

Франція почала вести переговори з Україною про розробку копалин раніше за США

Рада не підтримала пропозицію Геращенко щодо повернення трансляцій засідань парламенту

Рада підтримала доручення комітету з нацбезпеки провести засідання за присутності Умєрова

Ще 100 громад зможуть відкрити "Центри життєстійкості" в 2025 році

Дискусія про можливий іноземний контингент в Україні має також включати захист неба і моря – Сибіга

Актор Джин Гекмен знайдений мертвим разом зі своєю дружиною

Понад 500 чоловіків, які виїхали за кордон за листами Мінкультури, не повернулося в Україну у 2024 р.

Андрія Гнатова призначено заступником начальника Генштабу ЗСУ

Школи можуть самостійно ухвалювати рішення про заохочення учнів похвальними листами, грамотами і медалями

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА