Інтерфакс-Україна
14:46 05.07.2013

У ДТП у Миколаєві постраждали міліціонери. Серед них немає затриманого у врадіївській справі

1 хв читати

Унаслідок ДТП у Миколаєві у п'ятницю постраждали кілька міліціонерів Врадіївського райвідділу міліції.

Як розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Державної служби охорони МВС України (ДСО), ДТП сталася близько 10.00. Зіткнулися службовий автомобіль ДСО, що супроводжував гроші та цінні папери в рамках договору з одним із банків Миколаєва, і автомобіль Hyundai, в якому перебували співробітники Врадіївського райвідділу міліції та Управління Служби безпеки Миколаївської області. Hyundai, за кермом якого перебувала цивільна особа, прямував до слідчого управління обласної прокуратури.

"Водій Hyundai проігнорував заборонний сигнал світлофора й виїхав на перехрестя, після чого сталося зіткнення зі службовим автомобілем ДСО. Є постраждалі з різними травмами в обох автомобілях", - розповіли в прес-службі.

При цьому в ДСО наголосили: "Наразі немає підстав для будь-якої політизації цієї ДТП".

Як стало відомо агентству, в Hyundai перебували четверо міліціонерів Врадіївського райвідділу та троє співробітників СБУ. Внаслідок ДТП постраждали троє міліціонерів, у машині ДСО постраждав водій.

Щодо інформації про те, що в автомобілі перебував затриманий напередодні заступник начальника Врадіївського райвідділу міліції, то вона не відповідає дійсності, зазначив співрозмовник агентства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА