Інтерфакс-Україна
20:50 28.04.2025

Поліцейський загинув на Миколаївщині через підрив гранати, ще троє дістали поранень

1 хв читати
Поліцейський загинув на Миколаївщині через підрив гранати, ще троє дістали поранень

Внаслідок підриву зловмисником гранати у Миколаївський області один поліцейський загинув, ще троє дістали поранень, повідомляє голова Національної поліції Іван Вигівський у понеділок.

"Миколаївщина. Сьогодні вдень наряд поліції прибув на виклик про сімейну сварку. Тікаючи від правоохоронців, кривдник дістав гранату та кинув її у бік поліцейських. Четверо поліцейських постраждали. Від отриманих травм 21-річний поліцейський сектору реагування патрульної поліції Вознесенського районного управління поліції сержант поліції Максим Рижко загинув під час надання медичної допомоги. Ще трьох поліцейських госпіталізовано", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Як заявив Вигівський, озброєного нападника одразу ж було затримано. Він виказав свої співчуття рідним та близьким загиблого.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА