Інтерфакс-Україна
17:13 07.03.2025

Міннац'єдності домовилося з УВКБ ООН в Україні про співпрацю щодо підтримки українців за кордоном - Чернишов

1 хв читати
Міннац'єдності домовилося з УВКБ ООН в Україні про співпрацю щодо підтримки українців за кордоном - Чернишов

Міністерство національної єдності і Агентством ООН у справах біженців в Україні домовилися про співпрацю щодо підтримки українців за кордоном, і їх інтеграцію в громади тимчасового перебування, повідомив віцепрем’єр-міністр - міністр національної єдності України Олексій Чернишов.

"Сьогодні домовились із Агентством ООН у справах біженців в Україні про співпрацю щодо підтримки українців за кордоном, їхню інтеграцію в громади тимчасового перебування, а головне – про роботу над збереженням їхнього зв’язку з Батьківщиною", - написав Чернишов в Facebook.

За його словами, йдеться про співпрацю за наступними напрямками: розвиток мережі Unity Hubs у країнах ЄС; запуск цифрових платформ для наших громадян, які перебувають за межами країни; збір і аналіз даних про становище українців, які були вимушено переміщені як за кордон, так і всередині країни.

"Домовленість закріпили підписанням рамкової угоди з представницею UNHCR Ukraine Кароліною Ліндхольм Біллінг. Дякую міжнародним партнерам за довіру та спільне бачення майбутнього", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

Перемовини у паризькому і лондонському форматі планують продовжити - Тихий

Одного цивільного поранено внаслідок ворожого артилерійського обстрілу Куп'янська – прокуратура

Нардеп Жупанин підтвердив призначення Корецького главою "Нафтогазу"

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Рада у вівторок розгляне законопроєкт щодо воєнних злочинів проти дітей

Поліцейський загинув на Миколаївщині через підрив гранати, ще троє дістали поранень

НР "Нафтогазу" призначила керівником компанії главу "Укрнафти" Корецького за результатами конкурсу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА