Інтерфакс-Україна
16:55 25.10.2024

Російські солдати виявляють вороже ставлення до військовослужбовців КНДР - ГУР МО

1 хв читати
Російські солдати виявляють вороже ставлення до військовослужбовців КНДР - ГУР МО

Поява військ із КНДР у лавах російської окупаційної армії викликає серед офіцерів і солдатів роздратування і навіть вороже ставлення, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"У здобутому ГУР МО України радіоперехопленні з курського напрямку російський окупант обурюється наказом забезпечити прибулих північнокорейських солдатів дефіцитною бронетехнікою, а також виказує ненависне ставлення до нових "колег", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

У ГУР нагадали, що агресія і знущання над представниками інших національностей - поширене явище всередині російських окупаційних військ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА