21:55 26.10.2024

За даними ЦВК, на виборах у Грузії лідирує "Грузинська мрія", опозиція заявляє про спроби фальсифікації

1 хв читати
За даними ЦВК, на виборах у Грузії лідирує "Грузинська мрія", опозиція заявляє про спроби фальсифікації

Панівна партія "Грузинська мрія" набирає близько 53% голосів після підрахунку даних із 2206 дільниць (70.91% від загальної кількості), повідомляється на сайті Центрвиборчкому Грузії.

За попередніми підрахунками ЦВК, "Грузинська мрія" набрала 52.99% виборців; "Коаліція за зміни - Гварамія, Мелія, Гірчі, Дроа" - 11.2%; "Єдність" ("Національний рух", "Стратегія Агмашенебелі", "Європейська Грузія") - 9. 83%; "Сильна Грузія" ("Лело", "За народ", "Площа свободи", "Громадяни") - 9.02%; "Гахарія - За Грузію" - 8.22%; "Гірчі" (Яго Хвічія) - 3.22%; "Альянс патріотів", "Альт-інфо" - 2.53%; Лейбористська партія - 0.75%.

Водночас президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що впевнена в перемозі опозиції на парламентських виборах.

"Європейська Грузія» перемагає з 52% незважаючи на спроби фальсифікації виборів і без голосів діаспори", - написала вона в соцмережі Х.

Як повідомлялося, у виборах беруть участь 18 суб'єктів, які подали до ЦВК партійні списки, з яких, за даними соцопитувань, реальні шанси здобути депутатські мандати, подолавши прохідний 5%-й бар'єр, мають п'ять суб'єктів - провладна партія "Грузинська мрія" та опозиційні - "Єдиний національний рух", "Коаліція змін", "Сильна Грузія" і "За Грузію".

До парламенту Грузії обирають 150 депутатів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА