Інтерфакс-Україна
10:14 20.11.2025

Дружина Чернишова подала позов про поділ майна подружжя

1 хв читати
Дружина Чернишова подала позов про поділ майна подружжя

Дружина колишнього віцепрем’єр-міністра Олексія Чернишова Світлана подала позов про поділ майна подружжя.

Згідно з даними порталу Судова влада України, Світлана Чернишова 21 жовтня подала до Печерського районного суду міста Києва позов про поділ майна подружжя. Відповідачем по справі є її чоловік, колишній віцепрем’єр Олексій Чернишов. Наразі значиться, що по справі призначено склад суду.

Як повідомлялося, 18 листопада Вищий антикорупційний суд обрав Олексію Чернишову, підозрюваному у незаконному збагаченні, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в 51 млн грн. 19 листопада застава була внесена.

Під час розгляду справи, захист підозрюванного зазначав, що все майно і рахунки подружжя Чернишових на сьогодні арештовані ще з попереднього провадження по підозрі у зловживанні службовим становищем та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.

В свою чергу, на засіданні суду обвинуваченням було озвучено, що дружина колишнього віцепрем’єра в схемі корупції у енергетиці мала псевдонім "Професор", а сам Чернишов - "Че-Гевара". Але захист піддавав сумніву, що згадуванні в розмовах фігурантів псевдоніми відносяться до подружжя Чернишових.

Світлана Чернишова - доктор філологічних наук, професор кафедри іноземних мов історичного та філософського факультетів Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА