21:25 11.03.2025

Президент Європейської ради Кошту вітає результати переговорів України та США: зараз м’яч на боці РФ

1 хв читати
Президент Європейської ради Кошту вітає результати переговорів України та США: зараз м’яч на боці РФ
Фото: https://x.com/antoniocostapm

Президент Європейської ради Антоніу Кошта вітає результати переговорів України та США, які можуть стати кроком до справедливого миру в Україні, зараз м’яч на боці Росії.

«Ми вітаємо сьогоднішні новини з Джидді щодо американсько-українських переговорів, включаючи пропозицію щодо угоди про припинення вогню та відновлення обміну розвідданими США та допомоги в безпеці», - написав Кошта у вівторок на своїй сторінці в соцмережі Х.

Президент Європейської ради вважає, що це – «позитивний розвиток подій, який може стати кроком до всебічного, справедливого та міцного миру для України».

«Зараз м’яч на боці Росії. ЄС готовий повною мірою зіграти свою роль разом зі своїми партнерами в майбутніх мирних переговорах», - зазначив Кошта.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог намагається прорвати кордон на Сумщині, але його знищують підрозділи Сил оборони України – Демченко

ЗСУ виконують завдання у Курській області, командування ставить завдання максимально зберігати життя – Зеленський

Зеленський не чув про запрошення Трампа, проте сподівається на позитивну зустріч з ним

Скасування воєнного стану і вибори в Україні будуть лише після повного припинення війни, наголошує Зеленський

Чернишов: всі українські діти, які повернуться, незалежно від рівня знань, мають отримати місце в українській школі

Європарламент засудив страти українських військовополонених російськими військами - резолюція

У Кривому Розі росіяни вже знищили усі готелі, на будь-який удар по Україні завжди буде відповідь - Зеленський

Ворог атакував Покровськ і Мирноград: 3 людей загинуло, 2 поранено – Офіс генпрокурора

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

Йде робота над дозволом видачі за кордоном паспортів чоловікам, у яких завершується термін - Чернишов

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА