Інтерфакс-Україна
13:06 12.02.2024

Болгарія передасть Україні список компаній, що порушують умови ліцензування українського зерна

1 хв читати

Міністр сільського господарства і продовольства Болгарії Кирил Ватєв під час онлайн-зустрічі в п’ятницю поінформував міністра аграрної політики та продовольства України Миколу Сольського про порушення деякими компаніями режиму ліцензування, запровадженого українською стороною на експорт насіння соняшнику, ріпаку, кукурудзи та пшениці, повідомляється на офіційному сайті Мінсільгоспу Болгарії.

За інформацією болгарського міністра, назви компаній, які порушили ліцензійний режим, будуть офіційно направлені в Україну.

При цьому він наголосив, що Болгарія максимально сприяє транзиту української продукції, і додав, що режим ліцензування працює дуже добре і його не слід змінювати.

Міністр Ватєв також вказав на свою реакцію на рішення українського уряду та оголошення на сайті Міністерства економіки України про полегшення ліцензійного режиму. Він наголосив, що Міністерство сільського господарства і продовольства Болгарії захищає інтереси болгарських фермерів.

Міністри також обговорили оперативні дані щодо експорту з України круп, сухого молока, меду та соняшникової олії.

Зі свого боку міністр агрополітики України нагадав, що за рішенням українського уряду компанії, які здійснюють перерваний транзит, втратять право на експорт на шість місяців.

Аграрні міністри Болгарії та України домовилися про продовження обміну даними щодо торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Джерело: https://www.mzh.government.bg/bg/press-center/novini/ministr-vtev-informira-ukrainskiya-ministr-na-agra/

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА