Інтерфакс-Україна
17:34 15.02.2022

Клієнти відзначають перебої в роботі Приват24

1 хв читати
Клієнти відзначають перебої в роботі Приват24

Клієнти державного ПриватБанку (Київ) відзначають перебої в роботі мобільного застосунку "Приват24".

Зокрема, помічені проблеми із запуском застосунку та проведенням платежів.

Зі свого боку пресслужба ПриватБанку заперечує наявність перебоїв у роботі банку та називає повідомлення про їх наявність "дезінформаційними".

"ПриватБанк реєструє звернення клієнтів щодо дезінформаційних повідомлень про перебої в роботі банку. Ця інформація неправдива і вводить в оману наших клієнтів. ПриватБанк працює в стандартному режимі і ставить безпеку та донесення правдивої інформації своїм клієнтам на перше місце", – йдеться в повідомленні банку.

Згідно зі статистикою Національного банку України, на 1 січня 2022 року за розміром загальних активів ПриватБанк посідав у рейтингу 1-ше місце (582,851 млрд грн) серед 71 банку, що діє у країні.

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА