14:48 22.11.2018

Техніку онлайн купують понад 55% українців, 30% купують одяг і взуття - дослідження "Google Україна"

3 хв читати
Техніку онлайн купують понад 55% українців, 30% купують одяг і взуття - дослідження "Google Україна"

 Згідно з дослідженням, здійсненим компанією IPSOS на замовлення "Google Україна", понад половина українців вважає за краще купувати техніку онлайн, при цьому одяг і взуття онлайн купує лише третина споживачів.

Як наголошується в презентації компанії "Google Україна" за підсумками здійсненого дослідження, для планування купівлі одягу та взуття українці активно використовують інтернет: 30% покупок було зроблено в інтернеті, при цьому 39% оффлайн-покупців користувалися онлайн-ресурсами під час планування покупки.

Серед пошукових систем в Україні частка використання Google під час пошуку одягу та взуття становить 96%.

28% українців, які купують одяг та взуття, стосуються категорії ROPO (research online - pushcase offline). 64% вважають основною перешкодою до онлайн-купівлі одягу/взуття відсутність можливості її приміряти, 40% зручніше зайти до найближчого магазину, а 38% не готові очікувати доставку.

За даними дослідження, 82% покупок одягу/взуття в Україні було зроблено через веб-сайт і сплачено наперед (59%). При цьому кожне третє замовлення було розміщено та оплачено за допомогою мобільного пристрою.

У категорії телевізорів 50% покупок було зроблено протягом тижня після прийняття рішення про придбання, 50% клієнтів починали з онлайн-пошуку в Google. На другому місці - консультації в магазині та порівняння (48% опитаних), на третьому - сайт виробника або магазину (44%). При цьому 56% покупок телевізорів було здійснено онлайн. З оффлайн-покупців частка ROPO становить 35%. Основним бар'єром, що перешкоджає покупці, вважається неможливість особисто протестувати телевізор перед її здійсненням.

До покупки ноутбука 38% опитаних користувачів готуються понад місяць, 22% - від тижня до 30 днів, 21% - від декількох днів до тижня і лише 19% роблять спонтанні покупки.

Найбільш затребуваними джерелами інформації про ноутбуки є сайти порівняння цін (51%), пошукові системи (50%), сайти магазинів і виробників (48%).

Більше ніж половина користувачів купує ноутбуки онлайн (55%). Частка ROPO-покупців у цій категорії становить 36%.

Загалом за підсумками дослідження понад 70% опитаних зазначили, що для онлайн-покупок все ще зручніше користуватися не смартфонами, а іншими пристроями. Водночас для пошуку інформації про покупку більше ніж 70% респондентів використовували смартфон через його зручність.

Дослідження здійснювалося в травні-червні 2018 року шляхом онлайн-опитування. Вибірка становить 1200 осіб.

Як повідомлялося, в серпні компанія Google запустила сервіс "Товарні оголошення Google" (Google Shopping) в Україні.

Google Shopping - рекламне рішення, спрямоване на поліпшення користувацького досвіду, що дає змогу відстежувати покупки, порівнювати різні продукти, їхні функції та ціни, а потім безпосередньо зв'язуватися з продавцями для здійснення купівлі.

За даними групи компаній EVO (маркетплейси Prom.ua та Bigl.ua), найбільшим попитом серед онлайн-покупок в українців користуються одяг і взуття (перше місце) техніка і електроніка (друге місце), косметика і парфумерія (третє місце), а також книги, товари для хобі та подарунки (настільні ігри, букети з повітряних куль, товари для рукоділля тощо).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Усі контракти на деревину для фортифікаційних споруд, укладені Харківською обладміністрацією, безавансові

"Укренерго" завтра планує обмежувати енергопостачання тільки промисловості

Шмигаль: Завдання кожного міністерства та міністра забезпечити енергетичну автономність установ критичної інфраструктури

Шмигаль: Енергосистема цілісна і працює стабільно, проте генерації електроенергії не вистачає

"Укренерго" підтверджує запровадження обмежень е/е з 19:00 до кінця доби, просить економити

Відкриття аеропорту у Львові допоможе закрити небо над Україною - голова Львівської ОДА

Глава Мінекономіки скасувала наказ про бронювання Glovo, Visa, Favbet Tech, компанії заявляють про своє законне право на бронювання

Низка обленерго повідомляють про зміну в їхніх регіонах тривалості обмежень е/е у п'ятницю

Стефанішина допускає продовження режиму "торговельного безвізу" на 2025-2026 роки

Делегація України в Аргентині й Чилі пропонує вільну торгівлю та участь у відновленні - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА