Інтерфакс-Україна
12:48 27.12.2017

В уряді вивчать питання соціальної та фінансової підтримки сімей звільнених заручників

1 хв читати
В уряді вивчать питання соціальної та фінансової підтримки сімей звільнених заручників

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру соціальної політики України Андрію Реві проаналізувати можливості соціальної та фінансової підтримки сімей заручників, яких планують звільнити в середу.

"Я хотів би сьогодні, вельмишановний Андрію Олексійовичу, міністре соціальної політики, доручити вам буквально кожну сім'ю. Через соціальні служби, щоб ми виявили точково: які є проблеми, чим ми можемо допомогти, сформували пропозиції щодо фінансової підтримки цих сімей. Їм зараз нелегко", - сказав В.Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів України в середу.

Прем'єр зазначив, що цю роботу варто провести спільно з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством охорони здоров'я та Міністерствам у справах тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. За його словами, необхідні питання треба вирішити до січня 2018 року.

В.Гройсман також доручив проконтролювати ситуацію із соціальним та матеріальним забезпеченням сімей колишніх заручників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На конкурс на 4 незалежних членів наглядової ради "Енергоатому" подалися 83 кандидати

Кабмін схвалив Дорожню карту у сфері закупівель для наближення до стандартів ЄС та затвердив заходи на 2025-2027 рр.

ФГВФО до 8 грудня включно визначить інвестора неплатоспроможного РВС Банку з 3 претендентів

Житлова підтримка людей та відновлення регіонів є пріоритетом програм Мінрозвитку на 2026 рік

АМКУ оштрафував на 2,2 млн компанію американця Піацци за придбання 14 підприємств "Укрлендфармінгу" без дозволу

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА