Інтерфакс-Україна
20:51 09.06.2017

МОК запропонував одночасно обрати господарів Ігор 2024 і 2028 років

1 хв читати
МОК запропонував одночасно обрати господарів Ігор 2024 і 2028 років

Країни-господарі Олімпійських ігор 2024 і 2028 років будуть визначені одночасно у вересні, повідомляє Associated Press.

C такою пропозицією виступив Міжнародний олімпійський комітет, ініціативу озвучив глава організації Томас Бах. За його словами, керівництво МОК одноголосно схвалило цю ідею.

На проведення Ігор-2024 претендують лише два міста: Париж і Лос-Анджелес. Таким чином, на сесії МОК в Лімі, яку заплановано на вересень, буде оголошено, що обидва ці міста зможуть прийняти Олімпійські ігри. Французька столиця вважається фаворитом боротьби за ОІ-2024, тому Лос-Анджелесу, імовірно, дістануться Ігри-2028.

ОСТАННЄ

Усик очолив оновлений рейтинг боксерів за версією The Ring

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

Зеленський позбавив низку спортсменів виплати державних стипендій

Бідний погодив повернення спортуніверситетів у сферу відання Мінспорту

Кабмін затвердив соціальну програму розвитку фізкультури і спорту до 2030р.

Бідний обговорив з українськими молодими спортсменами за кордоном питання контрактів і відбору в збірні

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА