Інтерфакс-Україна
16:20 03.01.2013

Директор ОСК "Металіст" написав заяву про звільнення - джерело

2 хв читати

Директор Харківського обласного спортивного комплексу (ОСК) "Металіст" В'ячеслав Шевченко написав заяву про звільнення, повідомило джерело, близьке до Харківської обласної ради.

"Він написав заяву про звільнення та пішов у відпустку", - сказало джерело кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна".

У приймальні В.Шевченка цю інформацію не підтвердили і не спростували, зазначивши лише, що В.Шевченка сьогодні немає.

Водночас начальник управління у справах фізичної культури та спорту Харківської облдержадміністрації Сергій Христоєв сказав, що документів про звільнення В.Шевченка в управлінні немає, і підтвердив, що нині директор ОСК "Металіст" перебуває у відпустці.

"Офіційних документів немає. Але я хочу нагадати, що директор обласного комунального підприємства може бути звільнений лише згідно з рішенням сесії облради. На грудневій сесії такого рішення не було. А цього року сесія облради ще не відбувалася", - сказав С.Христоєв кореспонденту агентства.

Як повідомлялося, 24 грудня було оголошено, що група компаній "ГазУкраїна" досягла домовленостей із придбання ФК "Металіст" (Харків) у бізнесмена Олександра Ярославського. Цього ж дня сам О.Ярославський заявив, що склав із себе повноваження президента ФК "Металіст" (Харків) і передав зобов'язання щодо його фінансування іншому інвестору.

25 грудня новий власник ФК "Металіст" (Харків) Сергій Курченко заявив, що ставить за мету протягом трьох років виграти "золото" чемпіонату України з футболу й готовий викупити у міської влади Харкова її частку в стадіоні "Металіст".

Пізніше, на зустрічі з головним тренером команди Мироном Маркевичем та менеджментом клубу С.Курченко пообіцяв тренеру та адміністраторам команди продовження співпраці згідно з контрактами, а також поступове збільшення винагороди гравців та вдосконалення тренувальної бази.

ОСТАННЄ

Перші спортивні студентські ліги "Пліч-о-пліч" стартують в Україні з січня

Усик очолив оновлений рейтинг боксерів за версією The Ring

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

Зеленський позбавив низку спортсменів виплати державних стипендій

Бідний погодив повернення спортуніверситетів у сферу відання Мінспорту

Кабмін затвердив соціальну програму розвитку фізкультури і спорту до 2030р.

Бідний обговорив з українськими молодими спортсменами за кордоном питання контрактів і відбору в збірні

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА