19:07 07.02.2024

Туалетний папір "Обухів 65": не дешева популярність, а всенародна любов на ґрунті бездоганної репутації

3 хв читати

Реклама

Складний воєнний час позначився, як на купівельній спроможності українців, так і на їх  поведінкових звичках. Через часті повітряні тривоги люди віддають перевагу об’ємним щотижневим закупам, проте у споживчому кошику воліють бачити базові  продукти економ-сегменту і бажано вітчизняного виробництва. Серед найнеобхідніших покупок – завжди туалетний папір. І як тут не помилитися у виборі?

Економія може коштувати задорого
З розчаруванням від купівлі звичайного рулончику туалетного паперу хоч раз у житті стикався ледь не кожний споживач. Обгортка, що не витримала транспортування навіть у ручній сумці-шопері, нецілісне паперове полотно, вкраплення шматків макулатури, яка залишилася в результаті неякісної переробки, фарбування шкіри від використання кольорового продукту – і це лише не повний перелік неприємностей, який може отримати покупець, придбавши дешевий продукт сумнівної якості. Але ж справа не лише у негативних емоціях від невдалої покупки, адже такий папір загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям користувача. Алергії, дерматити і навіть інфекції – наслідки споживання неякісного туалетного паперу, які потребують тривалого та коштовного лікування.
Не випадково «Обухів 65» – торгова марка, що користується народною любов’ю, адже на Київському картонно-паперовому комбінаті (ККПК) австрійського Pulp Mill Holding, де виготовляється цей туалетний папір, ретельно стежать за безпекою найпопулярнішого продукту.

Цікавий факт: Сьогодні на ККПК виготовляється близько 1 млн рулончиків «Обухів 65» щодобово.

На підприємстві діє інтегрована система управління якістю, щорічно проводяться незалежні аудити, зокрема і щодо харчової безпеки, тому комбінат гарантує безпечність всієї продукції, яку виготовляє. Відповідність європейським та національним вимогам підтверджено відповідними сертифікатами, а макулатура, яка переробляється на папір-основу – оригінальний продукт ККПК, проходить 7 ступенів очистки.

Захист бренду – справа честі та питання здоров’я
Багато сил та коштів витрачається Київським КПК на те, щоб  захистити свій продукт від підробок. Адже справа не лише у репутації підприємства, але й у безпеці споживачів, що десятиліттями надають перевагу перевіреній торговій марці та довіряють виробнику ТМ «Обухів 65».

Цікавий факт: У заявках на допомогу від Київського картонно-паперового комбінату благодійні та громадські організації, медичні та освітні установи, волонтери та військові  найчастіше просять надати їм саме туалетний папір «Обухів 65».

Підприємство відповідально ставиться до того, щоб споживач отримав якісний продукт. Однак справа покупця звертати увагу на важливі деталі, які допоможуть йому розпізнати справжній «Обухів 65» від підробки:

- обгортка з тонкого етикеткового паперу з характерним шурхотом, має чіткий друк, без розмивів фарби;

- на етикетці виробником зазначений ПрАТ «Київський КПК», зображений рулончик з логотипом підприємства, нанесені штрих-код та QR-код, які легко скануються;

-  має бути зазначена дата виробництва, на кожному рулоні вона відрізняється до хвилини. Зазвичай підробники, якщо й зазначають дату, то скрізь однаковий час;

- намотка рулону має бути досить щільною, всі рулони однакової форми, висоти та діаметру.

Очевидні вигоди за розумною ціною
Існує цілком логічне пояснення тому факту, що споживачі санітарно-гігієнічної продукції економ-сегменту надають перевагу туалетному паперу «Обухів 65», адже, крім безпеки та розумної ціни товару, вони отримують ще ряд додаткових переваг:

- «Обухів 65» виготовлений з переробленого паперу, тому, постійно купуючи такі рулони, споживач рятує від вирубки дерева, тож  безпосередньо долучається до збереження довкілля та підтримує філософію розумного споживання;

- обираючи оригінальний «Обухів 65», покупець турбується про свій гаманець, адже цей папір економний і не тільки через ціну. Рулону «Обухів 65» вистачає значно довше, ніж будь-яких інших схожих продуктів;   

- «Обухів 65» – суто український продукт, тому, купуючи його, споживач підтримує вітчизняного виробника, чим робить свій посильний внесок у підтримку економіки нашої країни, що надзвичайно важливо у воєнний час.

 Тож важко не погодитися з тим, що репутацію «народного бренду» протягом десятиліть «Обухів 65» утримує цілком заслужено, оскільки відповідає не лише сучасним вимогам до виробів сангігієни, але й найсміливішим очікуванням своїх споживачів, причому не тільки в Україні, але й далеко поза її межами.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА