10:51 08.12.2023

"МХП Еко Енерджи" продовжує декарбонізацію виробництва

2 хв читати
"МХП Еко Енерджи" продовжує декарбонізацію виробництва

За даними НЕК "Укренерго", у 2023 році внаслідок масованих атак на українську енергосистему втрати встановленої потужності зросли до 27 ГВт. "З жовтня-листопада ключовою ціллю ворога знову буде критична інфраструктура. Але проблема в тому, що запас стійкості енергосистеми сьогодні набагато менший, ніж це було рік тому", — зазначає президент ПрАТ "МХП Еко Енерджи" Олександр Домбровський.

Після досвіду минулої зими з блекаутами не можна розслаблятися й економіці критично важливо бути готовою. Сьогодні перед Україною стоїть надзвичайно важливе завдання: швидко перейти від централізованої радянської системи енергозабезпечення на функціонально децентралізовану енергетичну систему з використанням власних відновлювальних ресурсів.

"МХП Еко Енерджи", ввела в експлуатацію чергову сонячну станцію, потужністю майже 1200 кВт для власних промислових потреб. Це вже 9-й проєкт "озеленення" власного виробництва з початку війни: в липні МХП запустили сонячну електростанцію в 2600 кВт для декарбонізації власного виробництва. Вже 5 з 9 проєктів працюють з сучасними системами накопичення енергії (BESS).

Крім того, у грудні "МХП Еко Енерджи" ввела в експлуатацію першу індустріальну систему накопичення енергії (Battery Energy Storage System) для потреб енергетичної безпеки компанії МХП потужністю 20 MW.

"В умовах війни рух до 100% зеленої трансформації та декарбонізації — серйозний виклик. В “МХП Еко Енерджи” ми системно працюємо в напрямку зеленої енергетики й залучаємо найкращих експертів з Європи для реалізації проєктів. Не говоримо про необхідність розподіленої генерації, а реалізовуємо її на практиці. І, звісно ж, готові ділитися досвідом з іншими бізнесами", — коментує президент ПрАТ “Мхп Еко Енерджи” Олександр Домбровський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Посол Корнійчук: якщо РФ не дати відсіч - війна розгорнеться на території ЄС

Бізнесам, чиї сайти працюють на "Тільді", не підключають послуги monobank

Музичний проєкт "Україна у вогні" об'єднує музикантів з 11 країн для підтримки України

Світові зірки спорту та їх пристрасть до азартних розваг, ігрових автоматів та казино - огляд

Посольство України в Ізраїлі: необхідно спільними зусиллями зупинити загибель українців

Центр Разумкова: Оцінка ситуації в економічній сфері, соціальне самопочуття громадян, віра в перемогу

Підписано першу факторингову угоду в межах спільної програми ОТП Банку і USAID

Допомагати тим, хто цього дійсно потребує: як торговельні комплекси Arricano об’єднують людей під час війни

Бізнес і перемога: на сплачені компанією IDS Ukraine податки за рік можна придбати понад 60 тисяч FPV-дронів для ЗСУ

Мінкульт залучає науковців до збереження культурної спадщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА