11:13 26.01.2024

МХП Еко Енерджи отримало нагороду PAEW за реалізацію екоінноваційних проєктів

2 хв читати

2

Цього року Асоціація професіоналів довкілля (PAEW) організувала міжнародну конференцію "Зелена трансформація:RÉUNION" присвячену екотрансформації та зеленій індустріалізації. На конференції презентували успішні українські кейси сталості, декарбонізації та екотрансформації. Подія зібрали понад 300 експертів, серед яких були представники міжнародних організацій, українського уряду та профільних організацій, а також посли чотирьох країн Європейського Союзу.
В межах конференції організатори вручили премію "Green Heart Leader" за реалізацію успішних кейсів з екотрансформації. "МХП Еко Енерджи" отримало нагороду у категорії "Декарбонізація. Вуглецева нейтральність. ВДЕ" за проєкт "Лідерство та екоінновації". Це проєкт, що включає в себе реалізацію біогазових проєктів, інноваційну лабораторію та участь у проєкті BIOMETHANVERSE

"В "МХП Еко Енерджи" ми системно працюємо в напрямку зеленої енергетики й залучаємо найкращих експертів з Європи для реалізації проєктів. Не говоримо про необхідність розподіленої генерації, а реалізовуємо її на практиці. І, звісно ж, готові обмінюватися досвідом з іншими галузями. Вдячні PAEW за відзнаку наших проєктів та продовжуємо далі працювати над досягненням цілі в 100% RE", —  коментує Олександр Домбровський, президент "МХП Еко Енерджи" та голова правління Global 100 RE Ukraine.
Нагадаємо, що у грудні минулого року компанія "МХП Еко Енерджи" відзвітувала про відкриття 9-го сонячного проєкту на 2600 кВт та введення в експлуатацію першої індустріальної системи накопичення енергії (Battery Energy Storage System) для потреб енергетичної безпеки компанії МХП потужністю 20 MW.

1

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА