15:38 08.12.2023

Ювілейний благодійний проєкт «Станьте чарівниками!» від мережі магазинів «Антошка»

3 хв читати

Реклама

Вже 5 років поспіль магазин «Антошка» продовжує добру традицію – напередодні зимових свят проводить благодійний проєкт в підтримку дітей, що не мають батьків, зокрема вихованців дитячих будинків України. У цей магічний час кожен із покупців мережі може відчути себе чарівником, подарувавши трохи щастя й радості не лише своїм дітям, а й чужим. Недаремно ж кажуть, що чужих дітей не буває. І навіть ті, кого доля обділила, мріють і загадують заповітні бажання перед Новим роком. Й вірять, що вони здійсняться. Хай так і буде! Нумо попрацюймо чарівниками!

Що ж для цього потрібно? Насправді зовсім небагато.

По-перше, завітати у магазин мережі «Антошка», де вже стоять ялинки, прикрашені особливими паперовими кульками. Кожна з них містить побажання дітей-вихованців дитячих будинків або дітей, що мають незаможних опікунів літнього віку. Інформацію про те, що саме їм потрібно, «Антошка» отримує з перевірених джерел – напряму з організацій, які опікуються такими дітьми: БФ «Благомай» та Служби у справах дітей Одеської міської ради.

По-друге, обрати серед ялинкових кульок з дитячими побажаннями якусь одну, яка точно підвладна вашим «чарам» – ви можете здійснити цю маленьку мрію й подарувати дитині радість. Дитячі бажання доволі скромні, а чарівником бути так приємно!

По-третє, придбати те, що попросила дитина – це можуть бути іграшки, книжки, одяг (навіть вживане можна, якщо гарної якості та в гарному стані).

У магазині обрану вами паперову кульку закріплять на вашому подарунку і, за бажанням, вкажіть ваш номер телефону. Потім ваш подарунок доставлять безпосередньо адресату, а вам як дарувальнику прийде фотозвіт – для того й потрібні ваші контакти. Це так зворушливо – бачити щирі дитячі емоції, розділяти їхню радість, відчувати себе причетним до цього!..

Період проведення благодійної акції від «Антошки» – з 6 грудня 2023 року по 9 січня 2024 року. Однак, щоб усі малюки встигли отримати свої подарунки вчасно, тобто до Нового року, бажано придбати їх раніше.

Станьте чарівниками та власноруч творіть дива, бо усім дітям потрібно свято й дитинство. Усім і у всі часи. І нам точно під силу подарувати їм трохи світла й радості. Справжня магія свят – вона така!

Магазини Антошка, де розміщені кульки с побажаннями:

Одеса:

Антошка, пл. Грецька, 2

Антошка, вул. О. Невського,57

Антошка, вул. М. Арнаутська, 117

Антошка ТРЦ Fontan Sky Center

Антошка ТРЦ City Center «Котовський»

Антошка ТРЦ City Center

Київ

Антошка ТРЦ EURO Парк

Антошка ТРЦ Respublika Park

Антошка пр-т Берестейський проспект, 17/23 (пр-т Перемоги)

Антошка «Казка Нова», В. Васильківська, 54

Антошка вул. А. Ахматової, 48а

Львів:

Антошка ТРЦ «Роксолана», 3 поверх

Антошка ТЦ ВАМ

Ужгород, Антошка вул. Корзо, 5

Івано-Франківськ, Антошка вул. Незалежності, 121

https://antoshka.ua/ua/shops

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА