15:13 13.09.2023

Ukraine Rebuilding Alliance підтримав благодійну виставку дитячої творчості

2 хв читати

Альянс Відновлення України (Ukraine Rebuilding Alliance) допоміг зібрати кошти на медичні потреби захисників та дав можливість талановитим маленьким українцям продемонструвати свою творчість в рамках благодійної виставки-продажу “Діти рятують життя”.

Як повідомляє пресслужба Альянсу, метою ініціативи був збір коштів на закупівлю партії кровоспинних турнікетів для використання медиками ЗСУ в польових умовах. Ідею виставки-аукціону запропонував член правління Альянсу Микола Куцак.

“Я постійно бачу, як українські діти намагаються допомогти захисникам України, продаючи свою творчість – малюнки, рукоділля, дехто навіть власноруч робить солодощі. Моя донька також займається цією невеличкою, але дуже важливою благодійністю, і я вирішив, що якщо маленькі художники об’єднають зусилля, разом ми зможемо зробити дійсно велику добру справу”, – каже Микола Куцак.

В рамках благодійної виставки-аукціону більш ніж 50 картин маленьких художників знайшли нових власників. Всі гроші були відразу перераховані фонду “Корпорація монстрів” і використані для придбання турнікетів.

“Діти бачать світ інакше, для них він простіший і зрозуміліший. Вони бачать, що без війни цей світ був би кращим. Що наші хоробрі воїни, які б’ються за нашу волю та добробут, не заслуговують помирати від куль та уламків. Ці діти вже рятують життя, і я впевнений, що в майбутньому вони побудують нову, кращу реальність, так само яскраву, як їхня творчість”, – підкреслив голова правління Альянсу Відновлення України, професор Юрій Маслов.

Довідка:

Альянс відновлення України – агрегатор та провайдер інноваційних рішень у рамках відновлення України із залученням міжнародних партнерів. Стратегічна робота Альянсу спрямована на допомогу з метою повернення українців додому. Команда Альянсу спеціалізується на проєктах спрямованих на захист, покращення соціальних умов життя та праці, створення платформ для зростання економіки країни за принципом розвитку міжрегіональних осередків.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА