15:57 08.12.2023

Голова Альянсу відновлення України очолив Басейнову раду нижнього Дунаю

2 хв читати

Сьогодні стало відомо, що Юрій Маслов, голова правління Альянсу Відновлення України, був обраний головою Басейнової Ради нижнього Дунаю. Ця подія не лише відзначається формальним обранням, але й збільшує вплив Альянсу в регіональних та міжнародних процесах.

Як повідомила пресслужба, Альянс стає суттєвим гравцем в процесах Євроінтеграції та міжнародної співпраці через імплементацію Дунайської стратегії Європейського Союзу. Це відкриває нові можливості для взаємодії та обміну досвідом на світовому рівні.

Головним завданням Басейнової Ради нижнього Дунаю є розробка пропозицій для екологічно збалансованого управління водними ресурсами в українській частині річки Дунай, зокрема в Єврорегіоні «Нижній Дунай». Вона забезпечує реалізацію державної політики у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів у межах басейну річок нижнього Дунаю.

Обрання Юрія Маслова свідчить про те, що виборці визнають його лідерську компетентність та відданість справі. Як голова Басейнової Ради, він обіцяє продовжити працювати на благо України та регіону, забезпечуючи ефективне вирішення стратегічних завдань та врахування національних інтересів на міжнародному рівні.

«Робота Басейнової ради важлива з багатьох причин: вона визначає траєкторію євроінтеграційних зусиль, впливає на розвиток регіону та координує інтегроване управління територією. Боротьба була важкою, але в рейтинговому голосуванні мої колеги висловили єдину думку, вибравши мене одноголосно. У результаті ми отримали згуртовану команду: представники від науки, водокористувачі та органи державних структур об'єдналися задля розвитку регіону», — наголосив професор Юрій Маслов.

Довідка:

Альянс відновлення України — головний провайдер міжнародної допомоги у рамках відновлення України. Стратегічна робота Альянсу спрямована на допомогу з метою повернення українців додому. Команда Альянсу спеціалізується на проєктах спрямованих на захист, покращення соціальних умов життя та праці, створення платформ для зростання економіки країни за принципом розвитку міжрегіональних осередків.

Джерело: https://www.facebook.com/

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Посол Корнійчук: якщо РФ не дати відсіч - війна розгорнеться на території ЄС

Бізнесам, чиї сайти працюють на "Тільді", не підключають послуги monobank

Музичний проєкт "Україна у вогні" об'єднує музикантів з 11 країн для підтримки України

Світові зірки спорту та їх пристрасть до азартних розваг, ігрових автоматів та казино - огляд

Посольство України в Ізраїлі: необхідно спільними зусиллями зупинити загибель українців

Центр Разумкова: Оцінка ситуації в економічній сфері, соціальне самопочуття громадян, віра в перемогу

Підписано першу факторингову угоду в межах спільної програми ОТП Банку і USAID

Допомагати тим, хто цього дійсно потребує: як торговельні комплекси Arricano об’єднують людей під час війни

Бізнес і перемога: на сплачені компанією IDS Ukraine податки за рік можна придбати понад 60 тисяч FPV-дронів для ЗСУ

Мінкульт залучає науковців до збереження культурної спадщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА