09:53 09.11.2021

"Сумигаз": понад чотири тисячі клієнтів замовили послугу з техобслуговування внутрішніх мереж

1 хв читати
"Сумигаз": понад чотири тисячі клієнтів замовили послугу з техобслуговування внутрішніх мереж

На початок листопада 4,1 тисяч споживачів газу замовили у АТ «Сумигаз» послугу з технічного обслуговування внутрішніх газових мереж у квартирах та приватних будинках.

«Фахове та регулярне обслуговування гарантує безпечне користування природним газом та попереджає аварійні ситуації. Ця послуга є актуальною для споживачів, адже витоки газу на внутрішніх мережах - причина більшості викликів на аварійну службу 104», - наголосив начальник відділу технічного обслуговування АТ «Сумигаз» Євген Азаров.

Надаючи послугу, газовики виконують обстеження мережі на предмет витоків, приладовий контроль на щільність з’єднань, перевірку герметичності футлярів, змащування запірних пристроїв, усунення витоків на муфтових з’єднаннях. Фахівці компанії мають високий рівень кваліфікації та працюють із сучасним спеціалізованим обладнанням. На рік вартість технічного обслуговування внутрішніх мереж складає 300 гривень.

Для консультації та укладання договору на послугу з технічного обслуговування мереж з газорозподільною компанією клієнтам потрібно звернутись у найближчий 104.ua клієнтський простір, де також можна придбати сертифіковані газові прилади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА