13:17 02.06.2021

Укрексімбанк виставив 16 об'єктів нерухомості на продаж через OpenMarket на суму 1 млрд грн

2 хв читати

Київ. 2 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Державний Укрексімбанк (Київ) розпочав продаж непрофільних активів, отриманих як погашення заборгованості за непрацюючими кредитами (NPL), зокрема, виставив на продаж 16 лотів із нерухомістю в Києві й обласних центрах загальною вартістю 1 млрд грн, повідомив директор департаменту реструктуризації та стягнення банку Олег Лазовський.

"Уперше в історії Укрексімбанку він розпочинає продаж непрофільних активів. Це переважно нерухоме майно, яке банк отримав за рахунок погашення заборгованості за проблемними кредитами впродовж 10 років. (...) 16 лотів уже виставлені на "СЕТАМ" на суму понад 1 млрд грн", - сказав він під час конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна".

За словами Лазовського, ці об'єкти банк придбав у власність іще у 2009-2013 рр., проте банк не вживав заходів для їх реалізації.

Керівний партнер Національної електронної біржі Євгенія Божко зазначила, що з 16 об'єктів шість розташовані в Києві, а решта - в обласних центрах України, зокрема в Миколаєві, Дніпрі, Ужгороді, Полтаві, Хмельницькому та Чернігові.

"У нашому пулі активів у Києві аж три пам'ятки архітектури. (...) Однією з пам'яток архітектури є об'єкт площею 5,4 тис. кв. м у самому центрі Подолу. (...) Нині це офісний центр", - сказала Божко.

За її словами, ще дві пам'ятки архітектури розташовані в центрі Києва, неподалік майдану Незалежності, і мають історію в три сторіччя. Вікна однієї з будівель виходять на вулицю Мала Житомирська, другої - на Софійську площу, зазначила Божко.

Вона повідомила, що торги з продажу 16 лотів відбудуться 29 червня через електронний майданчик OpenMarket державного підприємства "СЕТАМ", і прийом заявок уже стартував.

Лазовський додав, що Укрексімбанк проводитиме такі аукціони надалі.

Укрексімбанк створений у 1992 році, єдиним власником є держава.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2021 року за розміром загальних активів Укрексімбанк посідав 3-тє місце (246,877 млрд грн) серед 73 банків, що діяли в країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Результати спільного дослідження Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Близького Сходу та Центральної Азії

У Києві презентовано оцінку громадської думки щодо діяльності українських органів влади та інститутів

Дві третини українців хочуть від держави поліпшення своєї поінформованості, майже три чверті - за військово-патріотичне виховання в садочках і школах - соцопитування

Дві третини українців підтримують довгострокове збільшення фінансування безпеки та оборони - соцопитування

Результати другого всеукраїнського рейтингу мистецьких закладів вищої освіти

Київська організація Червоного хреста звернулася до правоохоронних органів у зв'язку з порушеннями в Печерській організації після відповідного звернення на інформлінію - голова міськорганізації

Рух "Маніфест 42" звернувся до президента з пропозиціями щодо запобігання тиску правоохоронців на бізнес

Чисельність вовків в Україні різко зменшилася до 2 тисяч, необхідні законодавчі зміни для збереження популяції

Обстріли росіянами ХФТІ у 2022 р. мали на меті завдання шкоди атомному об'єкту, їх і кваліфіковано як екоцид

За три роки роботи екологічних прокуратур викрито понад сотню злочинних груп, які скоювали злочини у сфері надро- та лісокористування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА