Інтерфакс-Україна
14:30 09.01.2020

"Нафтогаз" не може озвучити розмір маржі за контрактом із "Газпромом", але її можна буде побачити у фінзвіті за підсумками 2020 р. - Вітренко

1 хв читати

Київ. 9 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Транспортна угода між НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Газпром" є конфіденційною, тому компанія не може озвучити обумовлену в документі маржу, повідомив виконавчий директор НАК Юрій Вітренко.

"З іншого боку, у фінансовій звітності "Нафтогазу", яку перевіряють міжнародні аудитори, буде окремий показник, скільки компанія отримує за відповідні послуги. Тобто, ви все побачите: все буде прозоро", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

Як повідомлялося, дія укладеного у 2009 році транзитного контракту між НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Газпромом" закінчилася о 9:00 1 січня 2020 року. Новий договір між "Нафтогазом" і "Газпромом" на організацію транспортування, транспортну угоду між НАК і ОГТСУ, а також міжоператорську угоду між ОГТСУ і "Газпромом" підписано пізно ввечері 30 грудня 2019 року за підсумками тристоронніх газових переговорів Україна-Росія-Єврокомісія.

Контракт передбачає транзит у 2020 році мінімум 65 млрд куб. м російського газу, що в добовому обчисленні становить 178 млн куб. м. У 2021-2024 роках транзит становитиме по 40 млрд куб. м. Оплата зазначених обсягів є гарантованою навіть у разі меншого прокачування через ГТС України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Онлайн-кінотеатр Sweet.tv та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

СФНУ 12 грудня проведе в Києві XII Нацфорум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави: стратегічні цілі та очікування"

"Шериф-Розмінування" навчає саперів працювати з роботизованими "помічниками сапера"

В Україні презентували дистанційний руйнівник для безпечного та дешевшого знищення вибухонебезпечних предметів

В Україні запустили виробництво "Помічника сапера" – першого індивідуального роботизованого комплексу для розмінування

Індекс економічної безпеки України в 2025р знизився з 35,2 до 33,4 пунктів зі 100 можливих – дослідження

Міжнародний інститут свободи представив Індекс економічної безпеки 2025: Україна залишається у "помаранчевій зоні" ризиків

Національна асоціація лобістів України закликає голову НАЗК Віктора Павлущика припинити тиск на незалежність професії лобістів

Національна асоціація лобістів України впроваджує інститут антикорупційного уповноваженого

Українське громадянське суспільство долучається до Декларації про захист гуманітарного персоналу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА