11:59 28.04.2022

Через війну 58% жителів сходу України залишили свої будинки - соцопитування

2 хв читати
Через війну 58% жителів сходу України залишили свої будинки - соцопитування

Місце проживання довелося змінити 20% дорослого населення всієї України, при цьому більше тих, хто змушений виїхати, у східних регіонах країни (58%) та серед молоді (33%), йдеться у результатах загальнонаціонального опитування "Соціально-економічні проблеми під час війни", проведеного соціологічною групою "Рейтинг" 26 квітня.

У результатах дослідження зазначається, що показник у 20% тих, хто залишив свій будинок, залишається незмінним із середини березня.

З початку квітня дещо поменшала кількість тих, хто планує повертатися додому найближчим часом (із 29% до 22%). Натомість побільшало тих, хто хотів би повернутися, але трохи пізніше (із 24% до 31%). Майже не змінилася кількість тих, хто має намір повернутись додому, але після війни (43%).

33% респондентів наголосили, що відвідували церкву на Великдень, 67% - не відвідували. Це вищий показник, ніж під час першого карантину (квітень 2020 року), але нижчий, ніж був до 2020 року. Найбільше тих, хто був у церкві на Великдень, серед жителів західних областей та сільського населення.

Під час дослідження методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) було опитано 1000 респондентів віком від 18 років та старших у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення, похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95 - не більше ніж 3,1%.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Створення механізму безпекових гарантій для України стане важливим кроком до нового безпечного світу - – виступ Єрмака на саміті НАТО

Президент Індонезії передав Зеленському запрошення особисто взяти участь у саміті G20

Настав час подвоїти зусилля та забезпечити перемогу України над РФ, щоб Зеленський міг вести переговори з позиції сили - Трасс

Колишній Генсек НАТО Расмуссен запустить у Києві роботу групи з гарантій безпеки України

Зеленський і прем'єр-міністр Белізу домовилися про підтримку України в ООН та регіональних майданчиках

Україна працює над остаточним виключенням Росії із FATF - Шмигаль

Країни "Великої сімки" закликають Пекін вплинути на Путіна для припинення війни в Україні

Наразі у роботі вісім напрямів секторальних переговорів із Євросоюзом - Шмигаль на нараді у Зеленського

Макрон: Країни G7 діятимуть рішуче і надалі, РФ не може й не повинна перемогти

Удосконалення законодавства щодо ефективної діяльності КС є одним із викликів для України на шляху набуття повноправного членства в ЄС - Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА