Інтерфакс-Україна
18:00 07.07.2016

Порошенко: Україна обговорює з міжнародними партнерами дорожню карту виконання Мінських угод

1 хв читати
Порошенко: Україна обговорює з міжнародними партнерами дорожню карту виконання Мінських угод

Президент України Петро Порошенко заявляє про обговорення Україною та міжнародними партнерами дорожньої карти виконання угод, яких було досягнуто в Мінську (Білорусь) у лютому 2015 року.

"Питання часових рамок - це саме те, до чого ми прагнемо, - часові рамки і дорожня карта, - що і коли повинно бути зроблено, яка послідовність та гарантії її імплементації", - сказав президент на спільному з державним секретарем США Джоном Керрі брифінгу.

Він зазначив, що альтернативи Мінським угодам немає і їх умови мають бути виконані.

"Я думаю, що у нас є відчутний прогрес у дискусії з нашими американськими, німецькими та французькими партнерами про дорожню карту і порядок кроків, які необхідно зробити", - додав П.Порошенко.

За інформацією агентства "Інтерфакс-Україна", сторони "нормандського формату" (Україна, Німеччина, Франція, Росія) обговорюють можливість підписання дорожньої карти, яка визначала б конкретні терміни виконання Мінських угод.

Не виключено, що цей документ може бути підписано на наступній зустрічі лідерів "нормандського формату".

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА