10:57 24.11.2015

Фракція "Народний фронт" визначилася з кандидатурами до складу ЦВК

1 хв читати
Фракція "Народний фронт" визначилася з кандидатурами до складу ЦВК

Фракція "Народний фронт" у Верховній Раді України висуває 3 кандидатури в члени Центральної виборчої комісії, повідомив народний депутат цієї фракції, член Конституційної комісії Леонід Ємець.

"Це буде три людини – Ганна Онищенко, яка зараз є міністром Кабінету Міністрів, Андрій Магера, який є членом ЦВК та своєю багаторічною роботою довів, що він завжди стоїть на принципах законності та справедливості... Третя особа – це Шипілов Леонтій, викладач Києво-Могилянської академії. Група депутатів запропонувала його, як людину, яку знають, як досвідченого фахівця з виборчого та конституційного права", - сказав Л. Ємець журналістам у вівторок у Києві.

У свою чергу, у фракції "Блок Петра Порошенка" заявили, що ще не визначилися з кандидатами в члени ЦВК.

Як повідомлялося, 23 листопада голова Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив, що визначилися зі своїми кандидатами фракції Радикальної партії, "Самопоміч", "Батьківщини" і депутатські групи "Відродження" і "Воля народу". "У нас залишилися "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві "взяли до уваги" візит генсека ОБСЄ до РФ

Рютте говорить про важливість паралельної роботи як над мирною угодою, так і над миротворчою місією

Переговори в Саудівській Аравії можуть покращити відносини між Україною та США - Мережко

Міцний і тривалий мир в Україні вимагає подальшої військової підтримки Києва - міністр оборони Франції

Кошта: працюємо над підтримкою України для досягнення справедливого миру

Міністр оборони Нідерландів: Зеленський не повинен погоджуватися на угоду, яка призведе до своєрідного "міжвоєнного періоду"

На перемовинах у Саудівській Аравії важливо обговорити, як розпочати мирний процес - Єрмак

Туск до учасників зустрічі у Джидді: не змарнуйте цей шанс

Єрмак назвав початок зустрічі з американською делегацією дуже конструктивним

Білий дім зарахував мирні переговори в Саудівській Аравії до переліку 50 перемог Трампа за 50 днів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА