Інтерфакс-Україна
12:51 10.02.2014

У Києві стартує проект "Майдан-Січ" для активізації громадянського суспільства

1 хв читати

На київському Євромайдані розпочинає роботу навчально-тренінговий проект "Майдан-Січ", повідомив координатор громадської компанії "За відповідальну владу" Ігор Курус.

"Відсьогодні розпочинає роботу навчально-тренінговий проект "Майдан-Січ". Він використовуватиметься як майданчик для активізації громадянського суспільства в Україні", - сказав він на прес-конференції в Києві в понеділок.

За його словами, в понеділок у Києві на Євромайдані відбудеться День відкритих дверей для координаторів Євромайданів з усіх регіонів України, яких очікується близько 25-30 людей, а вже з наступного тижня з регіонів зможуть приїжджати всі охочі відвідати тренінги, які будуть розраховані на п’ять-шість днів. Людей буде забезпечено проживанням та харчуванням.

За словами І.Куруса, тренінги будуть тематичними, зокрема, за бажання їхні учасники зможуть обрати тему для прослуховування, як, наприклад: права людей, інформаційні питання, пов'язані з роботою в умовах інформаційної блокади та надзвичайного стану, виборчі технології та контроль за виборами. Окрім цього, також буде блок, присвячений правозахисту.

Голова правління Комітету виборців України, що бере участь у проекті, Олександр Черненко зазначив, що за результатами тренінгів буде створено інформаційну базу, і людей, які взяли участь у цих тренінгах, за бажання залучатимуть як волонтерів на вибори та як спостерігачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА