Інтерфакс-Україна
16:29 27.01.2014

Фюле повертається до Києва

1 хв читати
Фюле повертається до Києва

Європейський комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле в понеділок повертається до України.

"Очікується, що він прибуде до Києва близько п'яти годин по полудні", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в офісі єврокомісара в понеділок.

Відповідаючи на запитання про мету повторного візиту, оскільки Ш.Фюле перебував у Україні 24-25 січня, в офісі сказали, що "він хоче допомогти, і робить все, що може".

"Він сподівається зустрінеться з тими ж, з ким він зустрічався в попередній візит, і сподівається допомогти в пошуку рішення", - повідомили агентству.

В офісі уточнили, що рішення повернутися до Києва було ухвалено о 10.00 ранку понеділка, і вже об 11.00 Ш.Фюле був на шляху до аеропорту, щоб встигнути на літак, який вилітав о першій годині дня .

Скільки саме Ш.Фюле перебуватиме в Києві – наразі невідомо.

ОСТАННЄ

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА