Інтерфакс-Україна
13:32 14.12.2013

Опозиціонери закликають учасників провладного мітингу зареєструватися на своїй акції і приходити на Євромайдан

1 хв читати
Опозиціонери закликають учасників провладного мітингу зареєструватися на своїй акції і приходити на Євромайдан

Лідер фракції "БЮТ-Батьківщина" у Київраді Тетяна Мелікова закликає людей, яких керівники підприємств змушують брати участь у мітингу на підтримку президента, переходити на бік Євромайдану.

"Моя порада працівникам комунальних служб, учителям, вихователям, медикам - у вас є вільний вибір: йти або не йти. Але якщо ви не можете підвести керівника, приходьте, реєструйтесь (на мітингу на Європейській площі - ІФ) і йдіть на Євромайдан, куди ви приходите завжди", - заявила вона на брифінгу в прес-центрі штабу національного опору в суботу.

Т.Меліхова повідомила, що в Києві держрайадміністрації зобов'язали привести на мітинг певну кількість людей із бюджетних установ.

За її словами, згідно з рознарядкою, кожне комунальне підприємство має забезпечити явку на провладний мітинг 15 працівників, навчальний заклад - 5-10 працівників. "Це сотні тисяч людей заплановано", - пояснила Т.Меліхова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мудра: джерелом наповнення компенсаційного механізму мають бути російські гроші

Вихід США з Міжнародного центру розслідування злочинів РФ проти України ніяк не вплине на розслідування злочину агресії – Мудра

В Ер-Ріяді навряд чи вдасться домовитись про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі - Климпуш-Цинцадзе

Умови миру повинні бути прийнятними та погодженими з українцями – президент Чехії

Питання контингенту буде обговорюватися на саміті Коаліції охочих наступного тижня – Зеленський

Стефанчук: путін бреше, що хоче миру

Лідери ЄС вважають, що реальні переговори щодо миру для України не ведуться, – джерело з полів саміту

Для моніторингу виконанням можливих домовленостей України та РФ щодо припинення ударів по енергоінфраструктурі необхідно створити новий орган - Фріз

Сплати до бюджету Києва за результатами аукціонів Prozorro.Продажі збільшились у 30 разів – член бюджетної комісії

Порошенко закликав Зеленського провести зустріч з лідерами парламентських фракцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА