17:38 02.12.2013

Тягнибок: плани розколоти Майдан провались

1 хв читати
Тягнибок: плани розколоти Майдан провались

Лідер парламентської фракції "Свобода" Олег Тягнибок заявляє, що Майдан залишається єдиним, і жодних розколів серед учасників акції немає.

"Плани Банкової розколоти Майдан провалилися", - заявив він у понеділок на прес-конференції в Києві.

О.Тягнибок розповів, що в штабі були зустрічі з представниками опозиції, студентськими та молодіжними організаціями, з суспільно-політичними об'єднаннями.

"Вони разом з нами, представниками парламентських опозиційних фракцій, погодили план подальших наших дій. Ми задекларували, що наша позиція, наші наміри є єдиними, і ми не будемо піддаватися на провокації Банкової", - розповів політик.

При цьому він додав: "Наша мета: влада зверху донизу повинна піти геть".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА