Інтерфакс-Україна
13:45 24.12.2012

Президент оновив положення про мiнiстра Кабмiну - указ

1 хв читати

Президент України Вiктор Янукович оновив положення про мiнiстра Кабiнету Мiнiстрiв України.

Вiдповiднi змiни закрiпленi указом № 752/2012 вiд 24 грудня.

Згiдно з положенням, мiнiстр Кабмiну керує секретарiатом уряду, а в попереднiй версiї вiн очолював його.

З основних завдань мiнiстра виключено органiзацiйне забезпечення дiяльностi прем'єр-мiнiстра, першого вiце-прем'єра i вiце-прем'єрiв. Також виключено пункт про наявнiсть у мiнiстра першого заступника та заступникiв.

Крiм цього викреслено пункт про те, що мiнiстр Кабмiну за умовами оплати працi, соцiально-побутового, медичного, транспортного та iншого забезпечення прирiвнюється до вiце-прем'єра.

Як повiдомлялося, ранiше в понедiлок указом президента мiнiстром Кабiнету Мiнiстрiв України було призначено Олену Лукаш.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА