12:11 18.12.2021

Завдяки роботі ТСК Ради із захисту прав інвесторів вдалося розблокувати близько 12,5 млрд грн інвестицій

1 хв читати
Завдяки роботі ТСК Ради із захисту прав інвесторів вдалося розблокувати близько 12,5 млрд грн інвестицій

Завдяки створеній у червні в українському парламенті тимчасовій слідчій комісії з питань захисту прав інвесторів вдалося розблокувати близько 12,5 млрд грн інвестицій, заявила глава ТСК Галина Янченко (фракція "Слуга народу").

"Більшість складних справ інвесторів зрушила з місця завдяки координації зусиль різних гілок влади і активній співпраці спецкомісії з офісом генерального прокурора, Міністерством внутрішніх справ і Міністерством юстиції", - цитує Янченко прес-служба комісії у Фейсбуці в суботу.

Уточнюється, що робота ТСК відбувається у двох напрямках: вирішення резонансних справ інвесторів і законодавче поліпшення інвестиційної привабливості держави.

"У результаті народні депутати ТСК ініціювали 7 законопроектів щодо захисту прав бізнесу. Серед них – пакет антирейдерського законодавства, законопроект про реформу АРМА, пакет законопроектів для розвитку виробництва електрокарів в Україні, законопроект про зменшення штрафів для бізнесу від ДПС", - повідомляють в комісії.

Як повідомлялося, 29 червня 2021 року у Верховній Раді створили тимчасову слідчу комісію із захисту прав інвесторів. За відповідне рішення проголосували 312 народних депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА