16:14 27.10.2021

Говорити про концепцію об'єкту на місці заводу "Більшовик" поки що рано - інвестор

2 хв читати
Говорити про концепцію об'єкту на місці заводу "Більшовик" поки що рано - інвестор

Консорціум інвесторів, який придбав столичний завод "Більшовик" на приватизаційному аукціоні, планує ревіталізувати територію з урахуванням інтересів усіх стейкхолдерів, розпочне роботу над опрацюванням концепції, повідомила прес-служба компанії UDP під управлінням Q Partners бізнесмена Андрія Іванова.

"Наше завдання - перетворити згасаючий завод на об'єкт, який приноситиме користь місту, містянам, державі та гармонійно вливатиметься у загальноміську інфраструктуру. Говорити про концепцію поки що рано - цьому має передувати її детальне опрацювання", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі.

Під час розробки концепції інвестори планують використати досвід, набутий у процесі роботи над ревіталізацією колишньої території заводу "Арсенал".

"Ми знаємо, яких громадських та життєвих просторів потребує місто, його мешканці, чим живе сучасне міське середовище Києва. Ми розуміємо, що робота над цим проектом буде справжнім викликом, враховуючи накопичені проблеми з боргами, зокрема перед трудовим колективом, (ситуацію з) цілою низкою зобов'язань перед державою та третіми особами. Наша команда має намір підійти до роботи над об'єктом максимально дбайливо, дотримуючись інтересів усіх стейкхолдерів", - пояснюють у UDP.

Q Partners (Quarter Partners) - приватний фонд, який інвестує у бізнеси з високим потенціалом зростання для їхнього розвитку та подальшого продажу стратегічним інвесторам. Заснований як багатопрофільна інвестиційна група у 1992 році. Наявний портфель інвестицій включає аеропорт "Київ" ім. Сікорського, UDP та UDP Renewables, Biopharma, "РТМ-Україна", а також декілька венчурних проектів в Україні та за кордоном. Фонд здійснив операції із залучення акціонерного капіталу та продажу бізнесів стратегічним інвесторам на загальну суму понад $5 млрд.

Як повідомлялося, АТ "Перший київський машинобудівний завод" (ПКМЗ, раніше - завод "Більшовик") на приватизаційному аукціоні придбав консорціум інвесторів, серед яких власник A Development Олексій Баранов та компанія UDP під керуванням Андрія Іванова. Переможцем на торгах стало ТОВ "Дженерал Комерс" із пропозицією 1,429 млрд грн.

Стартову ціну АТ "ПКМЗ" було встановлено на рівні 1,39 млрд грн. Згідно з приватизаційними умовами, новий власник має погасити заборгованості ПКМЗ перед трудовим колективом, держбюджетом та іншими кредиторами (на сьогодні борги налічують понад 500 млн грн), виконати чинний колективний договір і не допустити звільнення протягом визначеного строку.

Крім цього, покупцеві необхідно інвестувати в модернізацію підприємства щонайменше 57 млн грн протягом трьох років, зберегти частину виробництва, що має потенціал, на майданчику в Києві або Жашкові, або інших виробничих потужностях в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Вітроенергетики закликають владу терміново налагодити виплати ВДЕ-генерації для її збереження в умовах війни

Тим, хто має намір інвестувати в землю, слід дочекатися вдалої кон'юнктури – думка

ДТЕК інвестував у відновлення мереж на Київщині 300 млн грн

ЄС очолить зусилля щодо реконструкції післявоєнної України на засадах поєднання інвестицій із реформами - фон дер Ляєн

Завод "Єврокар" із червня відновлює виробництво автомобілів ŠKODA в Україні

У Бучі розглядають створення індустріального парку Bucha Techno Garden, куди можуть переїхати виробництва з Київщини

У Бучі розглядають створення індустріального парку Bucha Techno Garden

Данія невдовзі надасть Україні практичну допомогу у відновленні - глава МЗС

Засновник UFuture Хмельницький розглядає створення індустріального парку у Львові

Туризм - це один з найпростіших і найшвидших способів залучити іноземні кошти в економіку України - голова ДАРТ Олеськів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА