Інтерфакс-Україна
16:58 14.09.2023

Третя окрема штурмова бригада назвала заяву про взяття Андріївки хибною й передчасною

1 хв читати

Заява про звільнення селища Андріївка на Донеччині хибна й передчасна, тривають важкі бої, заявили в Третій окремій штурмовій бригаді.

"Офіційно! Заява про взяття Андріївки є хибною та передчасною. Наразі тривають серйозні й важкі бої в районах Кліщіївки та Андріївки. Подібні заяви є шкідливими, несуть загрозу для життя особового складу та шкодять виконанню бойових завдань", - йдеться в заяві бригади в телеграм-каналі.

Раніше заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що українські воїни звільнили село Андріївка на бахмутському напрямку (Донецька область) і закріплюються на зайнятих позиціях.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін може спровокувати війну на Балканах – ЗМІ

Індекси найбільших бірж злетіли вгору після проголошення Трампом паузи - ЗМІ

Шмигаль і Кошта обговорили підготовку до відкриття першого кластеру переговорів про членство України в ЄС

СБУ провела перші допити військовополонених з КНР

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 232 військовослужбовці - Генштаб

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: Питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Зеленський розкритикував підхід Бессента до угоди про копалини: В ній має бути паритет, вона має бути вигідною обом сторонам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА