Інтерфакс-Україна
20:26 11.06.2023

Три людини загинули, щонайменше - 23 поранені, в результаті обстрілу човна з людьми, які евакуювалися в Херсонській області

1 хв читати
Три людини загинули, щонайменше - 23 поранені, в результаті обстрілу човна з людьми, які евакуювалися в Херсонській області

Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством (ч.2 ст.438 КК України) за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури у зв'язку з обстрілом човна з людьми, які евакуювалися, унаслідок чого загинули 3 людини і 23 травмувалися, повідомляється в телеграм-каналі Офісу генерального прокурора України в неділю.

"За даними слідства, 11 червня 2023 року російські військові вкотре обстріляли цивільне населення під час евакуаційних заходів із підтоплених населених пунктів тимчасово окупованої лівобережної частини Херсонщини", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в результаті обстрілу 3 людини загинуло, а поранених щонайменше 23. Дані уточнюються.

"Прокурори спільно зі слідчими поліції продовжують вживати всіх можливих заходів для документування воєнних злочинів російських військових", - підсумували у відомстві.

 

 

 

 

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА