Інтерфакс-Україна
17:34 18.10.2022

В Обухівському районі піротехніки вилучили бойову частину ворожої ракети з водоймища - ДСНС

1 хв читати

В Обухівському районі піротехніки вилучили з водоймища бойову частину збитої російської ракети, повідомляє ГУ ДСНС у Київській області.

"Так, 17 жовтня від жителів Обухівського району було отримано звернення щодо обстеження місцевої акваторії. Група підводного розмінування та спеціальних водолазних робіт мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України здійснила перевірку акваторії та вилучила бойову частину збитої ворожої ракети", - йдеться в повідомленні у фейсбуці..

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський заснував почесну відзнаку "Громада-рятівник"

ВМС ЗСУ: Уражено військовий об'єкт ЧФ РФ у Севастополі

Заступниця міністра культури Лаюк: Читання все ще продовжує бути чудовою розвагою

Очільник Запорізької ОВА закликав мешканців ТОТ евакуюватись

Стефанчук обговорив із представниками ЛГБТК+ спільноти роботу над новим Цивільним кодексом

80-річна колишня лікарка та співачка Харківської опери фігурують у справі про фіктивні інвалідності для ухилянтів

Уряд дозволив передавати військовим у власність квартири, надані в/ч на праві узуфрукта

Застосовано зброю проти чоловіка, що завдав ножових поранень трьом поліцейським під час обшуку: нападник помер

Зустріч глав Міноборони України і Франції: В пріоритеті - закупівля радарів і ракет Aster-30

Єдину систему підтримки ВПО запускають в Україні: уряд схвалив Стратегію до 2030 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА