19:56 08.09.2021

Начальник Льотної академії отримав нову підозру, СБУ оприлюднила докази його хабарництва

2 хв читати
Начальник Льотної академії отримав нову підозру, СБУ оприлюднила докази його хабарництва

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) вручили нову підозру начальнику Льотної академії Національного авіаційного університету (ЛА НАУ), якого підозрюють у хабарництві.

"Нову підозру зловмисникові вручали в одній із лікарень міста Києва, куди чоловік приїхав із Кропивницького, щоб нібито "підправити" своє здоров'я", - повідомив прес-центр СБУ в середу.

У спецслужбі наголосили, що за версією слідства зловмисник має потужні корупційні зв'язки в регіоні, що дало змогу йому "впевнено почуватися", навіть будучи підозрюваним СБУ.

Минулого тижня СБУ вже вручила посадовцю підозру за цією самою статтею - про хабарництво, проте судді відпустили його прямо в залі засідань.

Начальника Льотної академії Національного авіаційного університету та його посередника - начальника льотного училища ЛА НАУ - підозрюють у вимаганні хабара в $20 тис.

"Посадовці вимагали гроші від директора однієї з місцевих приватних компаній за підписання договорів про співпрацю з Льотною академією. У разі відмови начальник ЛА НАУ погрожував підприємцю "знищити" його бізнес", - повідомляється у прес-релізі.

Оперативники спецслужби затримали посередника під час отримання усієї суми хабара при виїзді з Кропивницького, він планував втекти до Києва.

Крім того, на сайті СБУ розміщено відео, на яких зафіксовані зустрічі фігурантів провадження з директором компанії, від якого вимагали неправомірну вигоду.

"Зокрема, на записах видно як начальник Академії домовляється про систему "відкатів" на навчальних польотах студентів; фігуранта не влаштовує хабар у національній валюті, вимагає долари; сторони домовляються про "відкати" з кожного етапу навчань студентів; начальник Академії зізнається, що змушує студентів вносити "додаткові платежі".

Начальника ЛА НАУ підозрюють у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін до 10 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА