19:20 10.04.2021

Вакцинація священнослужителів від COVID-19 почалася

2 хв читати
Вакцинація священнослужителів від COVID-19 почалася

Вакцинація священнослужителів, яких у дорожній карті вакцинації прирівняли до соціальних працівників, вже розпочалася, повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Уже вакцинувалася достатня кількість священиків", - сказав він журналістам у суботу.

Разом із тим, Ляшко не уточнив, скільки священнослужителів планується вакцинувати від COVID-19 і чи будуть вони щеплені до Великодня.

Щодо дозволу відвідувати храми під час Великодніх свят, Ляшко повідомив, що остаточного рішення поки немає, і він очікує "дуже велику дискусію".

"Потрібно знайти компроміс між дотриманням карантинних обмежень і тим, щоб когось не пустити до храму. Я думаю, ці питання протягом тижня будуть вирішені", - сказав він.

Ляшко зазначив, що вже є досвід минулого року щодо проведення дистанційних богослужінь під час Великодніх свят.

Як повідомлялося, оперативний штаб Міністерства охорони здоров'я з вакцинокерованих інфекцій прирівняв священнослужителів до соціальних працівників і дозволив вакцинувати їх від COVID-19 на другому етапі вакцинації. Щоб записатися на щеплення, священнослужителям потрібно звернутися до свого керівництва і повідомити про бажання вакцинуватися. Ті, в свою чергу, передадуть списки координаторам з вакцинації в регіоні. Після узгодження з координаторами керівники повідомлять охочим про час і місце щеплення.

Другий етап вакцинації від COVID-19 розгорнули 22 березня. Відповідно до "дорожньої карти" вакцинації на цьому етапі вакцинують лікарів усіх закладів охорони здоров'я, соціальних працівників та осіб старше 80 років. Усі щеплення є добровільними і безкоштовними.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА