Інтерфакс-Україна
13:20 17.02.2021

Бахрейн упроваджує систему цифрових паспортів про вакцинацію від COVID-19

1 хв читати
Бахрейн упроваджує систему цифрових паспортів про вакцинацію від COVID-19

Влада Бахрейну впроваджує електронні паспорти про вакцинацію від коронавірусу COVID-19, країна стала однією з перших у світі, яка запускає цю систему, повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на заяву уряду цієї країни.

У заяві зазначено, що спеціальний застосунок BeAware дасть змогу жителям демонструвати їхній статус імунізації. Доступ до цифрового сертифіката отримають ті, хто отримав дві дози вакцини з інтервалом у 21 день.

Влада зможе перевіряти достовірність інформації шляхом сканування QR-коду, прив'язаного до національного реєстру вакцинації.

The Guardian зазначає, що схожі програми розробляють у Данії та Швеції. Вони планують запустити систему цифрових паспортів про вакцинацію від COVID-19 у найближчі тижні.

У Бахрейні за час пандемії COVID-19 виявили понад 114,6 тис. випадків зараження, 410 інфікованих померли.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА