Інтерфакс-Україна
11:19 30.08.2019

Сенцов залишається в Бутирському ізоляторі

2 хв читати
Сенцов залишається в Бутирському ізоляторі

Український режисер Олег Сенцов, засуджений у Росії за тероризм, усе ще перебуває в Бутирському ізоляторі, повідомило "Інтерфаксу" джерело, ознайомлене із ситуацією.

"Його ще вчора було поміщено в спецблок Бутирського ізолятора, відомого як СІЗО-2, і надалі перебуває там", - сказав співрозмовник агентства.

Щодо плутанини і суперечливих відомостей про місце перебування однієї з головних фігур обміну утримуваних осіб між Росією та Україною, зокрема інформації про те, що він перебуває в СІЗО "Лефортово", джерело пояснило: "По-перше, ця інформація суворо конфіденційна, по-друге, журналісти не могли його виявити, оскільки його поміщено у спецблок Бутирської в'язниці, який практично не доступний для інших".

Під час першої телефонної розмови між Володимиром Зеленським і Володимиром Путіним, що відбулася з ініціативи української сторони 12 липня, лідери України та Росії обговорювали ситуацію в Донбасі та обмін полоненими, перспективи переговорів у "нормандському форматі".

У середині липня уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова обмінялася з уповноваженим з прав людини в Росії Тетяною Москальковою списками ув'язнених у Росії та Україні, домовилися про допомогу їм. У списку від українського омбудсмена значилося 150 осіб, у списку російського омбудсмена - 34.

Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону в серпні 2015 року засудив режисера Сенцова, затриманого в Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму за підготовку теракту. До останнього часу не йшлося про включення його до обміну ув'язненими між РФ та України, але 29 серпня стало відомо, що Сенцова доправили в Москву і помістили в СІЗО-2.

ОСТАННЄ

Російський дрон влучив у цивільний автомобіль у Херсоні: одна людина загинула, ще дві – травмовані

ВМС ЗСУ уразили "Нептунами" корпус заводу "Атлант Аэро" в Таганрозі

Службове розслідування щодо дій патрульних поліцейських під час теракту в Києві розпочато – Нацполіція

Клименко доручив провести розслідування дій поліцейських під час теракту в Києві в суботу

Послаблення санкцій проти РФ зміцнює ілюзію можливості продовжувати війну – Зеленський

Одна людина загинула, ще 5 постраждали внаслідок обстрілів Харківської області

Одна людина загинула і четверо постраждали внаслідок нічної атаки ворожих БпЛА в Чернігові – ОВА

Сили безпілотних систем уразили за добу 1384 ворожі цілі

Захисники України в ніч на 19 квітня знищили або подавили 203 з 236 засобів повітряного нападу росіян

Генштаб зафіксував упродовж доби 153 бойові зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА