Інтерфакс-Україна
15:30 16.07.2019

Співзасновника monobank Дубілета призначено радником т.в.о. глави СБУ

1 хв читати
Співзасновника monobank Дубілета призначено радником т.в.о. глави СБУ

Співзасновника monobank Дмитра Дубілета призначено радником тимчасово виконувача обов'язки глави Служби безпеки України (СБУ) Івана Баканова.

Відповідну інформацію агентству "Інтерфакс-Україна" підтвердили в СБУ.

Дубілет у своєму Telegram-каналі повідомив, що його запросили взяти участь у декількох проектах щодо боротьби з корупцією в Україні, в яких він бере участь як експерт з інформаційних технологій.

"Це не означає, що я пішов у політику. Я продовжую займатися monobank і бізнесом загалом. Просто тепер мій робочий день стане на кілька годин довшим", - стверджує він.

За словами Дубілета, Україна не може нормально розвиватися через корупцію, а технології - кращий спосіб боротьби з нею.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА