10:44 09.11.2018

Рейс Київ - Шарм-ель-Шейх вимушено сів у Каїрі через бійку на борту, спричинивши затримку 4 рейсів Join UP!

1 хв читати
Рейс Київ - Шарм-ель-Шейх вимушено сів у Каїрі через бійку на борту, спричинивши затримку 4 рейсів Join UP!

Рейс YE5015 Київ - Шарм-ель-Шейх авіакомпанії YanAir 8 листопада здійснив вимушену посадку в аеропорту Каїра у зв'язку з інцидентом, пов'язаним із бійкою пасажирів на борту, повідомив туроператор Join UP! із посиланням на авіакомпанію.

"Відповідно до авіаційних норм екіпаж не міг продовжити політ, оскільки завершився його льотний час. Туристів цього рейсу авіакомпанія розселила в готелі й надала харчування на час очікування", - наголошується в релізі на сайті туроператора.

Згідно з ним, ця ситуація спричинила затримку на 4 години пов'язаних рейсів за ланцюгом: Київ - Хургада, Хургада - Львів, Львів - Хургада і Хургада - Київ.

Туристів, у яких були заплановані рейси до Єгипту з Києва та Львова, поінформували про затримки заздалегідь, іногородніх туристів розселили в готелях коштом туроператора, зазначає Join UP! і просить вибачення.

Компанія додає, що частина туристів отримає також фінансову компенсацію за втрачену добу, а туристів, котрі очікують вильоту з Хургади, на час затримки розселили в готелях курорту коштом туроператора.

Згідно з даними Мінекономрозвитку, Join UP! стала найбільшою в Україні за кількістю обслужених туристів у 2017 році - 703,4 тис. осіб, із них 678 тис. - українці, які подорожують за кордон.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА