Інтерфакс-Україна
12:54 29.08.2018

Розпочалися спільні командно-штабні навчання ВМС "Шторм - 2018"

2 хв читати
Розпочалися спільні командно-штабні навчання ВМС "Шторм - 2018"

Незабаром на азовський напрямок заплановано перекидання додаткових сил морської піхоти, берегової артилерії та посилення корабельного угруповання, заявив командувач Військово-морських сил ЗСУ Ігор Воронченко.

"Найближчим часом планується збільшення корабельного угруповання, морської піхоти й артилерії на азовському напрямку для надійного захисту всіх рубежів і мирної виробничої діяльності в акваторії Азовського моря", - наводить слова І.Воронченка прес-центр Командування ВМС ЗС України у середу.

У прес-центрі також поінформували, що 28 серпня на півдні України розпочалися спільні командно-штабні навчання ВМС з іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами "Шторм - 2018".

До маневрів під керівництвом Генерального штабу ЗСУ, крім українських ВМС, залучено підрозділи Сухопутних військ, Повітряних сил, Сил спеціальних операцій ЗС України, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Державної служби спеціального транспорту Міноборони.

Захід відпрацьовується в два етапи - управління військами (силами) під час ведення протиповітряної оборони та стабілізаційних дій і під час оборони Чорноморського узбережжя.

"Навчання щодо управління визначеним комплектом військ під час відбиття збройної агресії з морського напрямку проводиться з метою удосконалення практичних навичок командного складу під час ухвалення рішення за відпрацювання завдань за зазначеною тематикою. Важливим елементом є вдосконалення роботи командного пункту управління та сумісності з іншими органами управління", - зазначив І.Воронченко.

Задіяні в навчаннях підрозділи здійснюють ведення стабілізаційних дій, відображення повітряного нападу противника, перегрупування військ, підготовку районів до виконання завдань і здійснення противопідводно-диверсійної оборони та боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника.

"Наразі проведено перебазування підрозділів морської авіації на польовий аеродром та поповнення усіх видів боєприпасів підрозділами забезпечення", - додали в прес-центрі Командування ВМС.

ОСТАННЄ

КНДР постачає Росії до 260 тис. боєприпасів на місяць – ЦПД

Зеленський доручив уряду опрацювати можливість зустрічі з іноземними партнерами у форматі "промисловий Рамштайн"

Україні необхідно напрацювати механізми обмеження доступу до російського контенту – нардеп Юрчишин

Поліція Київщини спільно з СБУ викрила священнослужителя, який "приватизував" церкву та майно на понад 7 млн грн

Новий Порядок здобуття середньої освіти призведе до закриття 64 із 174 освітніх закладів Херсонщини - ОВА

Фіцо поїде у Москву на 9 травня, попри застереження Каллас

Пісторіус скептично ставиться до можливості постачання Україні Taurus

Трамп зустрінеться з Мелоні у Вашингтоні у четвер

РФ використовує псевдоблагодійні фонди для зриву процесу повернення українських дітей - омбудсман

Нам потрібно захистити Україну і впевнитися, що Путін ніколи не повторить своїх спроб – генсек НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА