10:30 28.08.2018

НАЗК направило до суду протокол стосовно начальника одного з відділів ГПУ

1 хв читати
НАЗК направило до суду протокол стосовно начальника одного з відділів ГПУ

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду низку протоколів про адміністративні правопорушення щодо недостовірних відомостей в електронних деклараціях і несвоєчасне їх подання.

Як повідомляється на сайті НАЗК у вівторок, зокрема, подано протокол стосовно начальника слідчого відділу управління з розслідування злочинів, скоєних на тимчасово окупованих територіях, Генеральної прокуратури України Олега Трачука. У своїй декларації за 2016 рік він зазначив недостовірні відомості про вартість придбаного автомобіля на суму близько 206 тис. грн.

Крім того, через несвоєчасне подання декларацій за 2017 рік направлено відповідні протоколи стосовно старшого оперативного співробітника НАБУ Дмитра Замотаєва і двох посадових осіб секретаріату Вищої ради правосуддя - начальника управління роботи зі зверненнями, запитами на інформацію та забезпечення особистого прийому громадян Вікторії Максимової та головного спеціаліста відділу управління майном і охорони праці Павла Царенка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА