Інтерфакс-Україна
07:30 09.02.2018

Харківський псевдополіцейський, який забирав у школярів мобільні телефони, засуджений на 2,5 роки

1 хв читати
Харківський псевдополіцейський, який забирав у школярів мобільні телефони, засуджений на 2,5 роки

Московський районний суд Харкова виніс обвинувальний вирок 31-річному харків'янину, який, представляючись поліцейським, забирав у школярів телефони і здавав їх в ломбард.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області, чоловік визнаний винним у заволодінні чужим майном шляхом обману та самовільному присвоєнні владних повноважень (ч.2 ст. 90, ч.1 ст.353 Кримінального кодексу України). "Чоловіка засуджено до 2 років і 6 місяців позбавлення волі", - йдеться в повідомленні.

Прокуратура довела в суді, що в червні-серпні 2016 року раніше неодноразово судимий за корисливі злочини харків'янин забирав у дітей мобільні телефони. Діяв він за однією і тією ж схемою: підходив до дитини, представлявся співробітником поліції, показував їм "службове посвідчення" (насправді це була довідка з ломбарду) та під приводом проведення перевірки мобільного, який нібито вкрали, просив віддати йому телефон. Діти (в основному це були хлопчики 10-16 років) сприймали папір зі штампом за поліцейське посвідчення і віддавали свій телефон псевдоправоохоронцю. Той здавав техніку в ломбард і виручені гроші витрачав на себе.

Під час судового розгляду було доведено 15 епізодів злочинів, скоєних за такою схемою.

ОСТАННЄ

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Elementum Energy планує до кінця 2026р запустити в роботу ВЕС 60 МВт "Дунай" на півдні Одещини – топменеджерка

Зеленський спростував інформацію про зміну міністра закордонних справ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА