Інтерфакс-Україна
19:15 05.10.2017

Блокування роботи парламенту під час розгляду законопроекту президента щодо Донбасу - свідома провокація

1 хв читати
Блокування роботи парламенту під час розгляду законопроекту президента щодо Донбасу - свідома провокація

Блокування роботи Верховної Ради депутатами, які виступають проти ухвалення законопроекту президента про забезпечення суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донбасу, є свідомою провокацією, вважає секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"Блокування трибуни було свідомою провокацією. Жодні аргументи, зокрема посилання на першу частину статті 7, не працювали, тому що погодили зняти це питання. Тому я вважаю, що немає ніяких виправдань сьогоднішньому блокуванню трибуни і зриву голосування за визнання Росії агресором", - сказав він на брифінгу в парламенті в четвер після закриття засідання спікером Андрієм Парубієм.

О.Турчинов наголосив, що цей законопроект покликаний забезпечити пріоритетність питань безпеки під час переговорів про врегулювання ситуації на Донбасі, оскільки на переговорах у Мінську та в "нормандському форматі" Росія постійно зловживає тим, що політичні питання мають вирішуватися без припинення окупації.

"І саме цей закон вимагав, що пріоритет - у питаннях безпеки, а саме: припиненні вогню, виведенні російських військ, роззброєнні терористичних угруповань і незаконних збройних формувань, відновленні контролю України над кордоном. І лише після цього можна переходити до якихось інших рішень", - зазначив він.

ОСТАННЄ

На Кіпрі поліція була залучена до розслідування смерті дипломата РФ та зникнення ексСЕО "Уралкалію" – ЗМІ

Глава МЗС Ірану перебуває в контакті з Віткоффом для обговорення ситуації в країні - ЗМІ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА