Інтерфакс-Україна
19:34 03.10.2017

МЕРТ має намір створити робочу групу для збільшення торгівлі України із США

1 хв читати
МЕРТ має намір створити робочу групу для збільшення торгівлі України із США

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) має намір створити робочу групу для збільшення торгівлі із США та організації торговельних місій для українського й американського бізнесу в 2018 році, повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська під час засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій у вівторок.

"Працюємо над усуненням бар'єрів на американському ринку, спрощенням процедур торгівлі, залученням інвестицій в експортоорієнтовані сектори в Україні, а також над посиленням контрактів бізнесу до бізнесу для того, щоб збільшити кількість експортних контрактів. Також у пріоритеті створення робочої групи для визначення секторів збільшення торгівлі і проведення секторальних торговельних місій для українського та американського бізнесу в 2018 році", - наводить прес-служба слова Н.Микольської на сайті МЕРТ.

Перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів під час засідання також закликав американських інвесторів брати участь у програмі приватизації державних підприємств в Україні.

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА