Інтерфакс-Україна
16:31 05.07.2017

Учасники зустрічі Контактної групи з питань Донбасу не домовилися про дату початку звільнення полонених

1 хв читати

Тристороння контактна група з питань Донбасу на засіданні в Мінську в середу не змогла домовитися про дату початку звільнення полонених, повідомило "Інтерфаксу" (Interfax.ru) джерело в групі з організації переговорів.

"Досягти домовленості та визначити дату початку звільнення утримуваних осіб наразі не вдалося", - повідомило джерело.

Воно також поінформувало, що переговори проходять напружено.

"Протиріччя сторін занадто сильні, тому говорити про результативний прогрес наразі не доводиться", - сказав співрозмовник агентства.

Раніше представник Києва в гуманітарній підгрупі Ірина Геращенко висловила сподівання, що 5 липня на засіданні ТКГ з питань Донбасу буде визначено дату початку звільнення полонених.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА