13:21 13.05.2017

ФГВФО починає виплату коштів вкладникам Фінбанку

2 хв читати
ФГВФО починає виплату коштів вкладникам Фінбанку

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з 12 травня 2017 року здійснює виплати вкладникам ПАТ "Фінбанк" (Київ), повідомляється на сайті Фонду.

Для отримання відшкодування вкладники банку можуть звернутися з паспортом та документом органу про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) до відділення будь-якого з банків-агентів Фонду - Ощадбанк, Правекс-Банк, Альфа-Банк, Кредо-Банк, Укргазбанк, ПУМБ, ТАСкомбанк, банк "Південний".

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, зокрема й відсотків, нарахованих на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тис. грн.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії паспорта та документа податкового органу про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально завірену копію свідоцтва про право на спадщину.

Інформацію про подальші виплати вкладникам Фінбанку буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду.

Як повідомлялося, Національний банк України 27 квітня 2017 року відкликав банківську ліцензію і ліквідував ПАТ "Фінбанк". Центробанк нагадав, що Фінбанк зарахований до категорії неплатоспроможних 7 квітня 2017 року у зв'язку з невиконанням програми докапіталізації, високою часткою операцій з пов'язаними особами, порушенням економічних нормативів. Тимчасова адміністрація була введена в банк 10 квітня.

За даними ФГВФО, загальна гарантована сума відшкодування вкладів становить 2,9 млн грн.

Фінбанк був зареєстрований в 1993 році. Борис Кауфман у жовтні 2014 року уклав непублічну угоду про передання контролю майже над 80% акцій Фінбанку міноритарному акціонеру банку Олександру Грановському.

Згідно з даними НБУ, до 1 січня 2016 року О. Грановський володів 79,6573% акцій, Олександр Мамонтенко і Сергій Барков - за 9,9571% акцій кожен.

Станом на 1 січня 2017 року Фінбанк посідав 63-е місце (650,91 млн грн) серед 93 діючих у країні банків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА