10:11 25.10.2016

Перспективи створення доданої вартості в сільському господарстві мають середні та малі фермери, а не холдинги - Кутовий

1 хв читати
Перспективи створення доданої вартості в сільському господарстві мають середні та малі фермери, а не холдинги - Кутовий

Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий заявляє, що перспективи створення доданої вартості в сільському господарстві мають середні та малі фермери, а не великі холдинги.

"Додану вартість можна створювати за рахунок цих малих і середніх гравців, повторююся, великі холдинги не змінюватимуть свої бізнес-моделі, вони, можливо, якось трансформують свою присутність на місцях, щоб бути у згоді з громадами, з якими працюють", - сказав міністр в ефірі ICTV в понеділок.

Він зазначив, що Україна має значні площі сільськогосподарських земель для збільшення прибутків з сільського господарства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА